ЕЛЕКТРОННІ ВИДАННЯ - 2016
1. Облік витрат на надання соціальних послуг згідно з міжнародними стандартами / Л. Г. Ло¬вінська, Л. В. Гапоненко, Л. В. Гізатуліна, Н. І. Сушко ; за заг. ред. Т. І. Єфименко, Л. Г. Ловінської. – Київ : ДННУ “Акад. фін. управління”, 2016. – 216 с. (електронне видання)
(ISBN 978-617-7509-00-3; Ум. друк. арк. 12,56)
У виданні розглянуто сутність міжнародних стандартів бухгалтерського обліку державного сектору (МСБОДС), які є узагальненням найкращих світових практик обліку та фінансової звітності; їхню роль в удосконаленні системи управління державними фінансами та досвід запровадження в різних країнах світу; підходи до формування облікової політики бюджетної установи соціальної сфери в контексті запровадження Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку державного сектору (НП(С)БОДС); методологічні та методичні питання обліку витрат на надання соціальних послуг відповідно до НП(С)БОДС 135 “Витрати”. Особливу увагу приділено впливу МСБОДС не тільки на методологію та організацію бухгалтерського обліку бюджетних установ, а й на планування (бюджетування) та прийняття управлінських рішень. Для керівників, економістів, бухгалтерів, фахівців із надання соціальних послуг Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Міністерства соціальної політики України, представників органів місцевого самоврядування, фінансових органів та органів державного контролю, науковців, викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей, слухачів курсів підвищення кваліфікації.
Завантажити (823 Kb)
2. Розвиток фінансів державного сектору економіки України / В. П. Кудряшов, О. М. Іваницька, Р. Л. Балакін та ін. ; за ред. О. М. Іваницької, В. П. Кудряшова. – К. : ДННУ “Акад. фін. управління”, 2016. – 239 с. (електронне видання) (ISBN 978-617-7509-01-0; Ум. друк. арк. 19,5)
У колективній монографії висвітлено тенденції, напрями та особливості розвитку фінансів державного сектору економіки України. Визначено місце сектору загального державного управління (СЗДУ) в інституційній структурі економіки; передумови та ключові тенденції розвитку українського СЗДУ; напрями трансформації інвестиційної діяльності в Україні під впливом світових тенденцій. Розроблено підходи до оцінювання ефективності державних інвестицій. Розкрито механізми забезпечення стійкості державних фінансів; шляхи стабілізації фінансів державних підприємств; заходи обмеження бюджетного дефіциту та державного боргу. Запропоновано інструменти вдосконалення акцизного оподаткування у контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Складено прогноз динаміки показників вітчизняного СЗДУ на середньостроковий період. Для спеціалістів у галузі фінансів, науковців, працівників фінансової системи України, викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей, слухачів курсів підвищення кваліфікації.
Завантажити (5667 Kb)
3. Моніторинг дотримання та забезпечення міжнародних стандартів фінансової звітності: кращі світові практики та перспективи запровадження в Україні / Т. І. Єфименко, Л. Г. Ловінська, О. І. Ястремський та ін. ; за ред. Т. І. Єфименко, Л. Г. Ловінської. – К. : ДННУ “Акад. фін. управління”, 2016. – 170 с. (електронне видання) (ISBN 978-617-7509-02-7; Ум. друк. арк. 9,88)
У монографії розкрито основні передумови і теоретико-методологічні засади побудови й удосконалення системи моніторингу дотримання та забезпечення застосування вимог міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні. Наведено теоретичні узагальнення і практичні рекомендації щодо здійснення зазначеного моніторингу, застосування яких сприятиме покращанню бухгалтерського обліку та звітності в Україні. Видання є результатом досліджень фахівців ДННУ “Академія фінансового управління” в рамках спільної роботи з Міжурядовою робочою групою експертів з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку Конференції ООН з торгівлі та розвитку (ЮНКТАД) над керівним документом у сфері забезпечення високоякісної корпоративної звітності “Моніторинг дотримання та забезпечення високоякісної корпоративної звітності: керівництво з належної практики”. Для фахівців у галузі фінансів та бухгалтерського обліку, науковців, викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей.
Завантажити (1438 Kb)