СТРУКТУРА АКАДЕМІЇ 
КЕРІВНИЦТВО::
ВЧЕНА РАДА::
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ФІНАНСОВИЙ ІНСТИТУТ::
ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ::
ЦЕНТР НАУКОВИХ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИХ ЕКСПЕРТИЗ::
 
НАУКА 
Пріорітетні напрями наукових досліджень::
Наукова фінансово-економічна експертиза та впровадження результатів наукових досліджень::
АСПIРАНТУРА ТА ДОКТОРАНТУРА::
 
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА ТА ДИСТАНЦІЙНА СИСТЕМИ 
 
ВИДАВНИЧА ДIЯЛЬНIСТЬ 
ЖУРНАЛ «ФІНАНСИ УКРАЇНИ»::
ЗБIРНИК «НАУКОВI ПРАЦI НДФI»::
ЕЛЕКТРОННІ ВИДАННЯ::
ДРУКОВАНІ ВИДАННЯ::
 
ІНФОРМАЦІЯ 
Історія Академії::
Співробітництво з Національним фондом досліджень України::
Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"::
Нормативна база Академії::
Публічна інформація::
 
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ 
 
ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ 
 
Cooperation within ICGFM and ISAR UNCTAD 
 
ВНУТРІШНІЙ АУДИТ 
 
 
 
 
 
 Вiдвiдувачiв:  5510769
 
 
   

ДЕРЖАВНА НАВЧАЛЬНО-НАУКОВА УСТАНОВА «АКАДЕМІЯ ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ» ОГОЛОШУЄ З 31 ТРАВНЯ 2022 РОКУ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ НАУКОВИХ ПОСАД.

Заяви на участь у конкурсі приймаються упродовж місяця від дати оголошення конкурсу (з 31.05.2022 до 30.06.2022).

Уповноважена особа для надання роз’яснень щодо проведення конкурсу: Петрусевич Тетяна Іванівна, начальник відділу кадрів та роботи з персоналом, тел.: (097) 316-97-51.

Інформація щодо вимог та умов конкурсу

Медіа-центр
Академії фінансового управління

31 травня 2022 року




КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ І ПРАЦІВНИКІВ, ЗАЛУЧЕНИХ ДО ПРОВЕДЕННЯ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ.

Міністерство фінансів України, ДННУ «Академія фінансового управління», Інститут післядипломної освіти

Запрошуємо суб'єктів господарювання, які відповідно до Закону України від 06.12.2019 № 361-IX є суб’єктами первинного фінансового моніторингу (суб’єкти аудиторської діяльності; бухгалтери, суб’єкти господарювання, що надають послуги з бухгалтерського обліку та здійснюють консультування з питань оподаткування; суб’єкти господарювання, що надають посередницькі послуги під час здійснення операцій з купівлі-продажу нерухомого майна, а також суб’єкти господарювання, що надають за винагороду консультаційні послуги, що пов’язані з купівлею-продажем нерухомого майна; суб’єкти господарювання, що здійснюють торгівлю за готівку дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням та виробами з них; суб'єкти господарювання, які проводять лотереї та/або азартні ігри), пройти курси підвищення кваліфікації відповідальних працівників і працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу.

Після проходження іспиту видається свідоцтво про підвищення кваліфікації (72 академічні години).

Лектори: представники Міністерства фінансів України.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2020 р. № 777 ДННУ «Академія фінансового управління» є навчальним та екзаменаційним центром для перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу.

Курси підвищення кваліфікації проходять на регулярній основі.

Дата проведення найближчого заходу (дистанційно): 24.05-27.05.2022 року.

Для суб'єктів первинного фінансового моніторингу, які пройшли підвищення кваліфікації, надається додаткова послуга протягом календарного місяця після закінчення навчання: консультування з актуальних питань щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

ЗАПИС НА КУРСИ:

тел. 050 580 50 87, е-mail: afu4862300@gmail.com

Медіа-центр
Академії фінансового управління

02 травня 2022 року




Академія фінансового управління з глибоким сумом сповіщає,

що 27 березня 2022 року перестало битися серце справжнього

патріота-українця, відомого вченого-економіста, державного діяча,

першого Міністра фінансів незалежної України

Григорія Олександровича П’ятаченка

Григорій Олександрович П’ятаченко народився 22 березня 1932 р. у селі Великий Степ на Вінниччині. На початок війни з гітлерівською Німеччиною йому пішов 11-й рік. Дитячі і юнацькі роки припали на трагічні періоди голодомору, репресій, війни та тяжкого повоєнного відновлення країни. Після закінчення школи у 1949 р. вступив до Мукачівського кооперативного технікуму (створений у 1945 р. на базі Мукачівської державної торговельної академії, наразі– Мукачівський кооперативний фаховий коледж бізнесу). Технікум закінчив з відзнакою. Продовжив навчання у Львівському торговельно-економічному інституті, який у 1956 р. також закінчив із відзнакою.

Григорій Олександрович розпочав професійну трудову діяльність, обійнявши посаду заступника головного бухгалтера Рибницьких розробок «Сахкамінь» Міністерства промисловості продовольчих товарів УРСР. Після ліквідації галузевих міністерств і утворення територіальних рад народного господарства Григорія П’ятаченка відкликали до Вінниці, де невдовзі він був призначений заступником головного бухгалтера Вінницького раднаргоспу. Водночас Григорій Олександрович читав лекції на курсах підвищення кваліфікації керівного складу підприємств Вінницького раднаргоспу, а також студентам філіалу, що діяв при Вінницькому педагогічному інституті від Київського інституту народного господарства.

Після ліквідації рад народного господарства йому запропонували працювати в Міністерстві харчової промисловості УРСР на посаді заступника начальника фінансового управління. Вступив до аспірантури Київського інституту народного господарства і в 1970 р. успішно захистив дисертацію, отримавши диплом кандидата економічних наук.

У 1972 р. Г. О. П’ятаченка було призначено на посаду начальника фінансового управління Міністерства харчової промисловості УРСР, яку він обіймав до 1984 р.

За пропозицією голови Держплану УРСР В. А. Масола перейшов працювати керівником фінансового відділу Держплану України. Наполегливо працював над формуванням показників балансу фінансових ресурсів держави, збалансуванням грошових доходів населення з їх товарним забезпеченням тощо. У 1991 р. було створено Міністерство економіки. Григорія Олександровича призначено заступником Міністра. Згодом Прем’єр-міністр України В. П. Фокін рекомендував Г. О. П’ятаченка на посаду Міністра фінансів незалежної України. Комісія Верховної Ради з питань економіки дала згоду на призначення. Цю посаду він обіймав із жовтня 1991 р. до липня 1994 р.

Саме в той час відбувалися процеси інтеграції України до системи міжнародних фінансових організацій. У червні 1992 р. Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про вступ України до Міжнародного валютного фонду, Міжнародного банку реконструкції та розвитку, Міжнародної фінансової корпорації, Міжнародної асоціації розвитку та Багатостороннього агентства по гарантіях інвестицій». Підписання Г. О. П’ятаченком Угоди з Міжнародним валютним фондом (МВФ) відбулося 3 вересня 1992 р. у Вашингтоні. Україна стала 168-ю державою – членом Фонду, що відкрило їй шлях до Міжнародного банку реконструкції та розвитку, а незабаром вона стала й членом Європейського банку реконструкції та розвитку.

Григорій Олександрович П’ятаченко був удостоєний честі представляти нашу державу на міжнародному рівні: протягом 1992–1994 рр. – він керуючий від України в МВФ. Завдяки його виступам на щорічних зборах Фонду інтерес міжнародних фінансових організацій до нашої країни значно зріс. Визнаний фахівець у галузі фінансів, непересічний громадянин і патріот України зробив вагомий внесок у вирішення питань співробітництва нашої держави з цими інституціями. Цього року виповнюється 30 років з часу набуття членства в них.

3 вересня 1992 р. Вашингтон. Штаб-квартира МВФ. Директор-розпорядник Фонду Мішель Камдессю вітає, на фоні піднятого прапора України, Міністра фінансів України Григорія П’ятаченка з нагоди вступу України до організації.

Одним із основних завдань українського державотворення було розроблення засад національної фінансової політики та закладення підвалин власної фінансової системи. У 1993 р. Г. О. П’ятаченко порушив питання про необхідність організації при Міністерстві фінансів України Науково-дослідного фінансового інституту (НДФІ). Постановою Кабінету Міністрів України від 07.06.1993 № 424 Науково-дослідний фінансовий інститут при Міністерстві фінансів було створено. Він став першою науковою установою країни у сфері фінансової політики держави, а також центром підготовки наукових кадрів для фінансової системи за спеціальністю «Фінанси, грошовий обіг і кредит».

У 1994 р. Григорію Олександровичу було запропоновано обійняти посаду директора НДФІ. Розпочалася кропітка робота з визначення організаційної структури, створення вченої ради, добору наукових кадрів, у якій яскраво проявилися патріотизм, професіоналізм, відданість улюбленій справі.

Г. О. П’ятаченко розумів, що для ефективного розвитку національної економіки необхідно розширити наукові дослідження в галузі фінансів. Під його керівництвом Науково-дослідний фінансовий інститут став головною установою з координації науково-дослідних робіт у системі Міністерства фінансів. Григорій Олександрович наголошував, що без уведення національної валюти справжні економічні реформи відбутися не можуть.

Перебуваючи на посаді директора Науково-дослідного фінансового інституту при Міністерстві фінансів, Григорій Олександрович П’ятаченко особисто сприяв проведенню в Києві Міжнародної конференції з вивчення світового досвіду здійснення грошових реформ, до участі в якій було запрошено представників відповідних фахових структур США, Канади, Німеччини та інших країн. Конференція пройшла на високому рівні. Було підготовлено відповідні рекомендації для розгляду Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Верховною Радою України. На початку вересня 1996 р. грошову реформу в Україні було реалізовано.

У науковому доробку провідного фінансиста й державного діяча, заслуженого економіста України, професора Г. О. П’ятаченка яскраво помітний його концептуально-системний підхід до висвітлення проблем підвищення ролі та престижу Міністерства фінансів України. Широко відомі його наукові праці у царині фінансової історії України, історії української фінансової думки та ін. Окремо слід згадати фундаментальну працю Г. О. П’ятаченка у співавторстві з Л. В. Кухарець «Становлення та розвиток фінансів України. 1917–2003», де розкрито окремі історичні періоди трансформації української державності та фінансової системи з 1917 по 2003 р., а також книги, де відображено життєвий шлях міністрів фінансів України й проаналізовано їхній внесок у становлення й розвиток фінансової системи Української держави (зокрема науково-енциклопедичне видання «Фінанси. Бюджет. Податки» – у трьох томах, видання 2010 та 2012 рр. спільно з Національною академією наук України за підтримки Міністерства фінансів України за участю вчених провідних закладів вищої освіти та наукових установ економічного профілю країни)

З квітня 2003 р. професор Г. О. П’ятаченко плідно працював Почесним директором Науково-дослідного фінансового інституту Міністерства фінансів України (з 2007 р. – Науково-дослідного фінансового інституту Державної навчально-наукової установи «Академія фінансового управління» Міністерства фінансів України). Протягом багатьох років був членом редакційних колегій журналів «Фінанси України» та «Наукові праці НДФІ», спеціалізованих учених рад для захисту дисертацій, членом авторських колективів та редакційних колегій багатьох монографій, підготовлених науковцями НДФІ та Академії, постійним членом їх вчених рад.

Вагомим є внесок професора Г. О. П’ятаченка у підготовку наукових кадрів вищої кваліфікації, підвищення кваліфікації державних службовців, у тому числі Міністерства фінансів України, інших центральних органів виконавчої влади, закладів вищої освіти й наукових установ країни. Вихованці Григорія Олександровича працювали та працюють на відповідальних посадах у Міністерстві фінансів, державних службах, чия діяльність координується і спрямовується Урядом через Міністра фінансів України, у фінансових органах регіонального управління та місцевого самоврядування тощо.

Державницька, управлінська, наукова діяльність Григорія Олександровича П’ятаченка відмічена багатьма урядовими відзнаками, а також подяками, почесними грамотами Кабінету Міністрів, Міністерства фінансів України тощо.

Але головною відзнакою є невмируща пам’ять про Григорія Олександровича П’ятаченка – першого Міністра фінансів незалежної України, державника, мудру та чуйну Людину, вченого, педагога, справжнього патріота Батьківщини, пам’ять, яка збережеться в серцях всіх, кому пощастило працювати та бути поряд із ним. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам. Це тяжка втрата для всіх нас, втрата для України.

Колектив ДННУ «Академія фінансового управління», редакційна колегія журналу «Фінанси України».





КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ І ПРАЦІВНИКІВ, ЗАЛУЧЕНИХ ДО ПРОВЕДЕННЯ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ.

Міністерство фінансів України, ДННУ «Академія фінансового управління», Інститут післядипломної освіти

Запрошуємо суб'єктів господарювання, які відповідно до Закону України від 06.12.2019 № 361-IX є суб’єктами первинного фінансового моніторингу (суб’єкти аудиторської діяльності; бухгалтери, суб’єкти господарювання, що надають послуги з бухгалтерського обліку та здійснюють консультування з питань оподаткування; суб’єкти господарювання, що надають посередницькі послуги під час здійснення операцій з купівлі-продажу нерухомого майна, а також суб’єкти господарювання, що надають за винагороду консультаційні послуги, що пов’язані з купівлею-продажем нерухомого майна; суб’єкти господарювання, що здійснюють торгівлю за готівку дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням та виробами з них; суб'єкти господарювання, які проводять лотереї та/або азартні ігри), пройти курси підвищення кваліфікації відповідальних працівників і працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу.

Після проходження іспиту видається свідоцтво про підвищення кваліфікації (72 академічні години).

Лектори: представники Міністерства фінансів України.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2020 р. № 777 ДННУ «Академія фінансового управління» є навчальним та екзаменаційним центром для перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу.

Курси підвищення кваліфікації проходять на регулярній основі.

Дата проведення найближчого заходу (дистанційно): 22.02-25.02.2022 року.

Для суб'єктів первинного фінансового моніторингу, які пройшли підвищення кваліфікації, надається додаткова послуга протягом календарного місяця після закінчення навчання: консультування з актуальних питань щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

ЗАПИС НА КУРСИ:

тел. 050 580 50 87, е-mail: afu4862300@gmail.com

Медіа-центр
Академії фінансового управління

01 лютого 2022 року




УКРАЇНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ВЗЯЛА УЧАСТЬ В РОБОТІ 38-Ї СЕСІЇ МІЖУРЯДОВОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ ЕКСПЕРТІВ З МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ КОНФЕРЕНЦІЇ ООН З ТОРГІВЛІ ТА РОЗВИТКУ (UNCTAD INTERGOVERNMENTAL WORKING GROUP OF EXPERTS ON INTERNATIONAL STANDARDS OF ACCOUNTING AND REPORTING, UNCTAD ISAR).

Українська делегація у складі Заступниці Міністра фінансів України Світлани Іванівни Воробей, президента ДННУ «Академія фінансового управління», академіка НАН України, д. е. н., професора Тетяни Іванівни Єфименко і завідувача відділення бухгалтерського обліку та фінансового контролю НДФІ ДННУ «Академія фінансового управління», завідувача кафедри податкового менеджменту та фінансового моніторингу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», д. е. н., професора Людмили Геннадіївни Ловінської взяла участь з 8 по 12 листопада 2021 року в роботі 38-ї сесії Міжурядової робочої групи експертів з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та звітності Конференції ООН з торгівлі та розвитку (UNCTAD Intergovernmental Working Group of Experts on International Standards of Accounting and Reporting, UNCTAD ISAR), з якою Україна активно співпрацює з 2006 року та є її членом.

8 листопада 2021 року в рамках щорічного семінару «Вплив COVID-19 на фінансову та нефінансову звітність компанії» (“Impact of COVID 19 on company financial and non-financial reporting”) українською делегацією презентовано доповідь на тему «Вплив COVID-19 на діяльність компаній: показники, методика розрахунку, інформаційні джерела» («Impact of COVID-19 on companies' activities: indicators, methodology of calculation, data sources»).

Посилання на презентацію доповіді: https://unctad.org/system/files/non-official-document/ciiisar38_WS_SVorobeiTIefymenkoLLovinska_en.pdf

Мета заходу полягала в здійсненні огляду останніх досліджень у сфері фінансового та нефінансового звітування в контексті COVID-19, оцінюванні наслідків представниками уряду, розробників міжнародних стандартів та наукової спільноти.

Доповідь української делегації підготовлено за матеріалами наукових досліджень, які проводяться ДННУ «Академія фінансового управління» під керівництвом академіка НАН України, д. е. н., професора Тетяни Іванівни Єфименко та д. е. н., професора Людмили Геннадіївни Ловінської. У доповіді наведено рекомендації щодо розкриття інформації про вплив COVID-19 на діяльність підприємств у звіті про управління (складеному відповідно до вимог Директиви 2013/34/ЄС, імплементованих до українського законодавства у сфері бухгалтерського обліку та звітності), які базуються на результатах проведеного дослідження практики складання нефінансової звітності 100 найбільших державних підприємств в Україні (ТОП-100 державних підприємств України за загальною балансовою вартістю активів) та аналізі міжнародних рекомендацій щодо розкриття інформації у звітності підприємств в умовах протидії поширенню COVID-19.

11 листопада академік НАН України, д. е. н., професор Тетяна Іванівна Єфименко та д. е. н., професор Людмила Геннадіївна Ловінська взяли участь в обговоренні наступного порядку денного роботи UNCTAD ISAR, у рамках якого було представлено такі пропозиції:

1. На продовження думки, висловленої 9 листопада 2021 року Ian Carruthers, Голова Ради з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі (РМСБОДС) щодо критично важливої ролі державного сектору в досягненні Цілей сталого розвитку (ЦСР), запропоновано визнати питання посилення прозорості представлення у нефінансовій звітності інформації про використання бюджетних коштів і результати управління суб’єктів державного сектору пріоритетним напрямом державної політики країн із економікою, що розвивається та визнати його як подальший напрям роботи UNCTAD ISAR, зокрема щодо розроблення переліку показників, подібного до GCI, визначення серед них групи показників, які формуються за даними бухгалтерської, статистичної та іншої звітності.

2. Поділяючи висловлені тези Patrick de Cambourg, представник Європейської консультативної групи з фінансової звітності, щодо подальшого розвитку механізмів регулювання нефінансової звітності запропоновано напрями майбутньої роботи сесій UNCTAD ISAR: присвятити частину наступної сесії питанням джерел даних складання нефінансової звітності (бухгалтерський облік, фінансова, статистична), у т. ч. зі сталого розвитку, як інформаційного джерела моніторингу досягнення ЦСР 12 «Відповідальне споживання та виробництво» індикатор 12.6.1 «Кількість підприємств, що публікують звітність зі сталого розвитку».

3. У подальшій роботі UNCTAD ISAR запропоновано зосередити увагу на забезпеченні якості звітності зі сталого розвитку та розробленні критеріїв її оцінки (достовірності, релевантності, порівнянності), у контексті міжнародних ініціатив (зокрема, слід також згадати поточну ініціативу Європейської комісії – проєкт Директиви про корпоративну звітність зі сталого розвитку № 2021/0104 (Corporate Sustainability Reporting Directive).

Наведені пропозиції отримали схвальні відгуки від представників міжнародної професійної та академічної спільноти та, на думку, висловлену в рамках зустрічі Richard Bolwijn, фахівець сектору підприємництва департаменту інвестування та підприємництва UNCTAD, можуть стати напрямами подальшої роботи UNCTAD ISAR.

Цитата з доповіді Світлани Іванівни Воробей, розміщена на офіційній сторінці UNCTAD ISAR на Twitter: «В умовах пандемії стратегія Уряду України спрямована на відновлення інноваційної ділової активності, підтримання належного рівня життя, виконання міжнародних зобов’язань. Отже, основні складові нової світової політики ще не набули чіткої форми» (Amid the pandemic turmoil the strategy of the Ukraine’s Government aims at restoring innovative business activity, maintaining the adequate standard of living, carrying out international commitments. So, the basic components of the new world policy are yet to find a clear form).

Посилання на цитування:

https://twitter.com/UNCTAD_ISAR/status/1457739701083799564

Цитата з доповіді Тетяни Іванівни Єфименко, розміщена на офіційній сторінці UNCTAD ISAR на Twitter: «Людство має об’єднати зусилля у протидії пандемії. Досліджуючи уніфіковану інформацію про COVID, що впливає на діяльність компанії, експертне товариство ЮНКТАД може допомогти знайти такі спільні принципи, як забезпечення єдиних стандартів інтерпретації даних згідно з методологією GCI» (Humanity should join efforts in counteracting the pandemic. Pursuing the unified information on COVID-19 impact on company’s activity, the UNCTAD expert community can help to find and align with such common principles as ensuring the unified standards for data interpretation, according to GCI methodology).

Посилання на цитування:

https://twitter.com/UNCTAD_ISAR/status/1458743176789962753/photo/1

Цитата з доповіді Людмили Геннадіївни Ловінської, розміщена на офіційній сторінці UNCTAD ISAR на Twitter: «Нефінансова звітність є одним із інформаційних ресурсів моніторингу посткризової економіки. Уніфікація підходів до переліку показників підвищує ефективність моніторингу. Показники, що відображають вплив COVID-19, мають характеризувати результати програм підтримки стійкості підприємств» (Non-financial reporting is one of the information resources for monitoring the post-crisis economy. Unification of approaches to the set of indicators enhances the effectiveness of monitoring. Indicators that reflect the impact of Covid-19 should characterize results of support programs for the sustainability of entities).

Посилання на цитування:

https://mobile.twitter.com/UNCTAD_ISAR/status/1457735915233677315

Посилання на інформаційний ресурс Міністерства фінансів України:

https://www.mof.gov.ua/uk/news/minfin_v_umovakh_pandemii_strategiia_uriadu_ukraini_spriamovana_na_vidnovlennia_dilovoi_aktivnosti_pidtrimku_nalezhnogo_rivnia_zhittia_vikonannia_mizhnarodnikh_zoboviazan-3178

Медіа-центр
Академії фінансового управління

18 листопада 2021 року




Шановні колеги!

Щиро вітаю з Всесвітнім днем науки в ім'я миру та розвитку. Творчих здобутків,здоров'я,наснаги та подальших наукових звершень.

Президент Академії Тетяна Єфименко.





КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ І ПРАЦІВНИКІВ, ЗАЛУЧЕНИХ ДО ПРОВЕДЕННЯ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ.

Міністерство фінансів України, ДННУ «Академія фінансового управління», Інститут післядипломної освіти

Запрошуємо суб'єктів господарювання, які відповідно до Закону України від 06.12.2019 № 361-IX є суб’єктами первинного фінансового моніторингу (суб’єкти аудиторської діяльності; бухгалтери, суб’єкти господарювання, що надають послуги з бухгалтерського обліку та здійснюють консультування з питань оподаткування; суб’єкти господарювання, що надають посередницькі послуги під час здійснення операцій з купівлі-продажу нерухомого майна, а також суб’єкти господарювання, що надають за винагороду консультаційні послуги, що пов’язані з купівлею-продажем нерухомого майна; суб’єкти господарювання, що здійснюють торгівлю за готівку дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням та виробами з них), пройти курси підвищення кваліфікації відповідальних працівників і працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу.

Після проходження іспиту видається свідоцтво про підвищення кваліфікації (72 академічні години).

Лектори: представники Міністерства фінансів України.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2020 р. № 777 ДННУ «Академія фінансового управління» є навчальним та екзаменаційним центром для перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу.

Курси підвищення кваліфікації проходять на регулярній основі.

Дата проведення найближчого заходу (дистанційно): 23.11-26.11.2021 року.

Для суб'єктів первинного фінансового моніторингу, які пройшли підвищення кваліфікації, надається додаткова послуга протягом календарного місяця після закінчення навчання: консультування з актуальних питань щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

ЗАПИС НА КУРСИ:

тел. 050 580 50 87, е-mail: afu4862300@gmail.com

Медіа-центр
Академії фінансового управління

04 листопада 2021 року




ДННУ «АКАДЕМІЯ ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ» ВІТАЄ ВСТУПНИКІВ ДО АСПІРАНТУРИ І ДОКТОРАНТУРИ.

19 жовтня 2021 р. в ДННУ «Академія фінансового управління» відбулася зустріч із аспірантами і докторантами першого року.

У теплій і затишній атмосфері аспірантів і докторантів вітали президент Академії, академік НАНУ, д.е.н., професор Тетяна Єфименко, директор Інституту післядипломної освіти д.е.н., доцент Яна Олійник, завідувач відділу аспірантури і докторантури доцент Людмила Філіпнєнкова, фахівці Академії.

Під час заходу прозвучали вітання очільника закладу Тетяна Єфименко, яка особисто опікується долею кожного аспіранта і докторанта, докладаючи зусиль для підвищення кадрового потенціалу Академії. Президент закликала цінувати можливості, які надає перебування в аспірантурі і докторантурі, побажала гідно і з честю подолати перепони на шляху отримання наукового ступеня та гідно представляти Академію у вітчизняному і міжнародному науковому просторі.

На знімку: під час заходу

Тетяна Єфименко підкреслила переваги перебування в Академії:

- усі наукові спеціальності, за якими здійснюється підготовка наукових кадрів вищої кваліфікації, забезпечуються високопрофесійним науковим потенціалом, сучасною науково-дослідною базою, підкріплені науковими школами та науковими дослідженнями.

- академія має всі необхідні складові (високий науковий потенціал, вагомі наукові здобутки і професіоналізм) для успішної підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації. Сучасний рівень фахової та наукової підготовки докторантів та аспірантів здійснюють доктори наук, з них 2 академіки НАН України та кандидати наук.

- потенційними користувачами послуг Академії з підготовки висококваліфікованих кадрів вищої кваліфікації є, насамперед, органи та установи фінансової системи України та провідні вищі навчальні заклади України.

На знімку: виступ Тетяни Єфименко.

Тепло привітала здобувачів директор Інституту післядипломної освіти Яна Олійник, яка побажала впевнено рухатися до своєї мети та стати висококваліфікованими спеціалістами. Крім того вона виступила із доповіддю про особливості підготовки докторів філософії та докторів наук, ознайомила аспірантів і докторантів з тими завданнями, які вони повинні вирішити протягом періоду перебування в аспірантурі та докторантурі, головним із яких є виконання освітньо-наукової та наукової програм, проведення дослідної роботи, і як завершальний етап – вчасний захист дисертаційної роботи.

З найкращими побажаннями виступила завідувач відділу аспірантури і докторантури Людмила Філіпнєнкова, яка зазначила, що у 2021 році до аспірантури Академії вступило 8 аспірантів на денну форму навчання, 1 – на заочну (контрактну форму) та 2 докторанти.

Зі словами привітання від співробітників Академії виступила Лілія Коритник, яка підкреслила, що подальша взаємодія та обмін досвідом з науковою спільнотою позитивним чином вплинуть на розвиток національної економіки.

Логічним вінцем заходу стали виступи та запитання докторантів та аспірантів, відповіді на поставлені питання, вручення пам’ятних подарунків з нагоди вступу до аспірантури і докторантури та спільне фотографування.

На знімку (зліва направо): Яна Олійник, Людмила Філіпнєнкова, Тетяна Єфименко.

На знімку: учасники зустрічі.

Медіа-центр
Академії фінансового управління

19 жовтня 2021 року




КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ І ПРАЦІВНИКІВ, ЗАЛУЧЕНИХ ДО ПРОВЕДЕННЯ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ.

Міністерство фінансів України, ДННУ «Академія фінансового управління», Інститут післядипломної освіти

Запрошуємо суб'єктів господарювання, які відповідно до Закону України від 06.12.2019 № 361-IX є суб’єктами первинного фінансового моніторингу (суб’єкти аудиторської діяльності; бухгалтери, суб’єкти господарювання, що надають послуги з бухгалтерського обліку та здійснюють консультування з питань оподаткування; суб’єкти господарювання, що надають посередницькі послуги під час здійснення операцій з купівлі-продажу нерухомого майна, а також суб’єкти господарювання, що надають за винагороду консультаційні послуги, що пов’язані з купівлею-продажем нерухомого майна; суб’єкти господарювання, що здійснюють торгівлю за готівку дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням та виробами з них), пройти курси підвищення кваліфікації відповідальних працівників і працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу.

Після проходження іспиту видається свідоцтво про підвищення кваліфікації (72 академічні години).

Лектори: представники Міністерства фінансів України.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2020 р. № 777 ДННУ «Академія фінансового управління» є навчальним та екзаменаційним центром для перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу.

Курси підвищення кваліфікації проходять на регулярній основі.

Дата проведення найближчого заходу (дистанційно): 26.10-29.10.2021 року.

Для суб'єктів первинного фінансового моніторингу, які пройшли підвищення кваліфікації, надається додаткова послуга протягом календарного місяця після закінчення навчання: консультування з актуальних питань щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

ЗАПИС НА КУРСИ:

тел. 050 580 50 87, е-mail: afu4862300@gmail.com

Медіа-центр
Академії фінансового управління

05 жовтня 2021 року




ДННУ «АКАДЕМІЯ ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ» ПРОВОДИТЬ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ПРОВОДЯТЬ АЗАРТНІ ІГРИ.

Міністерство фінансів України, ДННУ «Академія фінансового управління», Інститут післядипломної освіти

Запрошуємо суб'єктів господарювання, які проводять азартні ігри, як суб'єктів первинного фінансового моніторингу, пройти курси підвищення кваліфікації відповідальних працівників і працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу (на виконання норм Закону України від 06.12.2019 № 361-IX).

Після проходження іспиту видається свідоцтво про підвищення кваліфікації (72 академічні години).

Лектори: представники Міністерства фінансів України.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 02.09.2020 р. № 777 ДННУ «Академія фінансового управління» є навчальним та екзаменаційним центром для перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань фінансового моніторингу.

Курси підвищення кваліфікації проходять на регулярній основі.

Дата проведення найближчого заходу (дистанційно): 06.07-09.07.2021 року.

Для суб'єктів первинного фінансового моніторингу, які пройшли підвищення кваліфікації, надається додаткова послуга протягом календарного місяця після закінчення навчання: консультування з актуальних питань щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

ЗАПИС НА КУРСИ:

тел. 050 580 50 87, е-mail: afu4862300@gmail.com

Медіа-центр
Академії фінансового управління

01 червня 2021 року



 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25
©2003